Saeimas priekšsēdētājas uzruna

Godātie Latvijas jaunieši!

Parlaments jau devīto reizi aicina jūs piedalīties lieliskā projektā – Jauniešu Saeimā.

Šis projekts dod iespēju izprast parlamenta darbu un likumdošanu, iegūt prasmi aizstāvēt savas idejas, kā arī labāk iepazīt Saeimas deputātu pienākumus.

Dalība Jauniešu Saeimā ir pietuvināta reālajam parlamenta darbam – likumu izstrādei komisijās un Saeimas sēdēs.

Šogad Jauniešu Saeimas galvenais temats ir “Jaunietis. Latvija. Eiropas Savienība.”, tādēļ aicinu iesniegt idejas un diskutēt par aktuāliem jautājumiem, apzinoties sevi ne tikai kā daļu no Latvijas, bet arī kā daļu no Eiropas Savienības. Šādu tematu izvēlējamies tādēļ, ka maijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kuru rezultāti ietekmēs ikvienu gan Latvijā, gan arī visā Eiropas Savienībā.

Aicinu piedalīties jauniešus vecumā no 15 līdz 20 gadiem – gan no visiem Latvijas reģioniem, gan arī tos, kuri pašlaik dzīvo ārvalstīs. Dalība šajā projektā sniedz unikālu iespēju izmēģināt savus spēkus, iedrošina aizstāvēt savu viedokli plašākā auditorijā un var palīdzēt izvēlēties nākamo profesiju.

Lai kļūtu par Jauniešu Saeimas dalībnieku, vispirms jums ar savām idejām un priekšlikumiem jāpiesaka sevi Jauniešu Saeimas vēlēšanām un jāiegūst balsis savu ideju atbalstam. Visu informāciju par to, kā piedalīties projektā, jūs atradīsiet vēlēšanu platformā jauniesusaeima.lv.

9. Jauniešu Saeima sanāks darbam 2019. gada 26. aprīlī.

Mums visiem ir vienots mērķis – politikai jādarbojas Latvijas un tās cilvēku interesēs. Mēs visi veidojam Latviju. Aicinu pieteikt savas idejas, aizstāvēt tās, iegūt jaunas prasmes un pilnveidot sevi, lai nākotnē kļūtu par tiem, kuru lēmumi nodrošina mūsu valsts uzplaukumu!

Uz tikšanos 9. Jauniešu Saeimā!

 

Ināra Mūrniece

13. Saeimas priekšsēdētāja

 

 

 

Pielikumi

Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...