Jaunieši aicināti piedalīties publiskās runas darbnīcā “Saturs un forma”

Piektdien, 15.martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies publiskās runas darbnīca jauniešiem “Saturs un forma”. Tās laikā darbnīcas dalībniekiem būs iespēja uzklausīt noderīgus padomus, kā uzstāties publikas priekšā, uzzināt publiskās runas sagatavošanas nianses, kā arī apgūt klausītāju uzrunāšanas un pārliecināšanas prasmi. 

Pasākumu organizē Saeima, sadarbojoties ar nodibinājumu “Profesora Kārļa Dišlera fonds”. Publiskās runas nianses darbnīcas dalībnieki varēs apgūt kopā ar ekspertiem Elīnu Luīzi Vītolu un Kristapu Tamužu.

Elīna Luīze Vītola ir Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes maģistrantūras studente, kā arī Ārlietu ministrijas juriskonsulte. Elīna ir bijusi 4.Jauniešu Saeimas deputāte. Pieredzi publiskajā runā viņa ir uzkrājusi, daudzkārt piedaloties starptautisko un nacionālo tiesas procesu izspēlē, organizējot un vadot pasākumus, kā arī prezentējot dažādus projektus.

Kristaps Tamužs strādā par padomnieku Satversmes tiesā, un ir konstitucionālo tiesību un cilvēktiesību pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātē un Rīgas Juridiskajā augstskolā. Strādājis arī Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Tiesu izspēļu organizēšanā un tiesāšanā Kristaps aktīvi iesaistās jau kopš 2009.gada, trenējot komandas gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā.

Pasākumā varēs uzzināt arī vairāk par parlamenta projektu “Jauniešu Saeima” un satikties ar projekta vēstnešiem.

Publiskās runas darbnīca “Saturs un forma” notiks piektdien, 15.martā, pulksten 16.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Telpā -15+.

Pasākumu varēs arī vērot tiešraidē www.facebook.com/projektsjauniesusaeima.

Vairāk informācijas par darbnīcu: www.jauniesusaeima.lv/runas_darbnica/.

 

Saeimas Preses dienests

Tālr.: 67087281, mob.: 26184007

E-pasts: prese@saeima.lv