Ieviest izglītības iestādēs, skolās un universitātēs obligātu, atsevišķu kritiskas domāšanas un pētniecības priekšmetu .
160BALSIS

Dmitrijs Baburgs

Rīgas vēlēšanu apgabals

Rīga

Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola

Idejas saturs

Mūsdienās jauniešiem,diemžēl, pietrūkst kristiskās domāšanas un pētīšanas iemaņas. Mūsu sabiedrībai, valstij tas ir ļoti svarīgi, jo mēs,diemžēl,atrodamies informatīvā kara zonā, kur globālā informācija kļuvusi par manipulācijas avotu.Tādā veidā izglītības priekšmets noderēs turpmākajai dzīvei. Mūsu valstij jābūt ieinteresētai par to, lai valstī augtu analizēt novērtēt situāciju spējīgie jaunieši.


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

Izteikt 1. punktu šādā redakcijā: 1) pilnveidot kompetenču pieejas balstītu vispārējās izglītības saturu, nostiprinot uzsvaru nākotnes mērķiem, paredzot iespēju vidusskolā padziļināti apgūt atsevišķas jomas atbilstoši skolēnu interesēm. Izteikt 2. punktu šādā redakcijā: 2) stiprināt profesionālās izglītības prestižu un pievilcību, un pilnveidot atbalsta sistēmu jauniem skolotājiem, uzsākot darbu skolās. Izteikt 3. punktu šādā redakcijā: 3) turpināt profesionālās izglītības satura reformu, sadarbojoties ar nozaru ekspertu padomēm, un pilnveidot atbilstoši darba tirgus vajadzībām. Izteikt 4. punktu šādā redakcijā: 4) veicināt Latvijas un Eiropas Savienības augstākās un vidējās izglītības iestāžu sadarbību studiju programmu satura pilnveides jomā. Izteikt 5. punktu šādā redakcijā: 5) veicināt mācību un studiju starptautisko mobilitātes atbalstu. Papildināt deklarāciju ar 7.punktu šādā redakcijā: 7) Nodrošināt kvalitatīvu iekļaujošo izglītību bērniem ar īpašām vajadzībām atbilstoši bērna spējām.


Saite uz prezentāciju


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...