Kontrolēt imigrantu ieplūdi Eiropas Savienībā, izslēdzot manipulācijas ar ANO migrācijas paktu. (Vairāk informācijas manā prezentācijā)
116BALSIS

Oskars Majevskis

Rīgas vēlēšanu apgabals

Rīga

Rīgas Pļavnieku pamatskola

Idejas saturs

Kā to var mainīt? 1) Pārbaude otrpus jūrai, jeb speciāli izveidotās filiālēs, kurās cilvēki kārtos dažādas pārbaudes. Protams, tad ir "jāķer" nelegālie bēgļi tās valsts teritorijā (p. Ēģipte), šādi izbēgot manipulācijas ar ANO m. paktu. 2) Īstenot speciālas apmācības, jauno ES iedzīvotāju iemācīs kultūru, valodu, un citas valsts vērtības. Varbūt viņi vienkārši nesaprot mūs, rezultāts - konflikti.


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

Izslēgt 3.punktu attiecīgi mainot turpmāko punktu numerāciju. Papildināt deklarāciju ar jaunu 4. un 5.punktu, attiecīgi mainot turpmāko punktu numerāciju, šādā redakcijā: 4) Atzīmēt Eiropas dienu izglītības iestādēs, vēlams uzaicinot kādu saistītu ar Eiropas Savienību, līdzīgi kā Ēnu dienā. tikai attiecīgo profesiju pārstāvji ierodas skolā, nevis otrādi, šādi vel vairāk veicinot interesi, jo viņiem izstāstīs cilvēks, kuriem ir pieredze; 5) Veltīt 3 - 4 mācību stundas izglītības iestādēs gadā, kādā no priekšmetiem (Vēsture, Sociālās zinības uc.) mācot par Eiropas Savienības vērtībām, vēsturi un tās Parlamenta struktūru un darbu kopumā. Vēlams lai šīs stundas sakristu ar Eiropas dienas svinēšanas nedēļu, šādi panākot lielāku ienteresētību jauniešu vidū par Eiropas Savirnības vērtībām un starpkultūru vērtībām.


Saite uz prezentāciju


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...