Poularizēt jauniešu/pusaudžu vidū profesionālās vidusskolas un lauzt skolēnu steriotipus par tām, kā mazāk kvalitatīvām skolām.
609BALSIS

Linda Briede

Rīgas vēlēšanu apgabals

Rīga

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Idejas saturs

Mūsdienās skolēnu vidū ir izplatīti vairāki stereotipi par profesionālajām vidusskolām - populārākie ir divi: 1. Tur mācās bērni kuri nevar "pavilkt" vidusskolu un ir slikti mācījušies; 2. Tur ir zems izglītības līmenis un nebūs iespējas turpināt iegūt izglītību augstākās izglītības iestādēs. Gribu pierādīt, ka tā nav taisnība un šīm skolām ir daudz plusu - izglītība, profesija, patstāvība.


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

Izteikt deklarācijas otro punktu sekojošā redakcijā: 2. Stiprināt profesionālās izglītības prestižu un pievilcību jauniešu vidū, lai jaunieši būtu ieinteresēti un vēlētos mācīties profesionālajās vidusskolās, vienlaicīgi stiprinot un pilnveidojot profesionālo izglītību, un nodrošinot iestādes ar mūsdienīgu materiāltehnisko bāzi, lai jaunieši, kuri šaubās par profesionālajām vidusskolām vēlētos šeit mācīties un saņemt vidējo izglītību kopā ar diplomu par apgūtiem profesionālajiem pamatiem.


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...