Matemātikas eksāmena izveidošana atbilstoši zināšanām, standarta matemātikas eksāmens un augtākas grūtības matemātikas eksāmens.
18BALSIS

Elina Skarbovska

Vidzemes vēlēšanu apgabals

Smiltenes novads

Smiltenes tehnikums

Idejas saturs

Jaunieši, kuri savas mācības vēlas turpināt kādā no Latvijas augstskolām vai ES prestižajām augstskolām, kur matemātika ir svarīga, it īpaši, ES, kur ir svarīgs eksāmena līmenis, kā arī matemātiskā kompetence ir viena no svarīgākajām, vajadzētu kārtot atbilstoša līmeņa eksāmenu. Jauniešiem, kuri ir ieinteresēti citās nozarēs, attiecīgi vajadzētu kārtot eksāmenu ar atbilstošu saturu un struktūru.


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

Ierosinu: Svarīgākās matemātikas tēmas apgūt ilgāk un padziļinātāk, kas dotu jauniešiem iespēju labāk izprast konkrēto vielu. No matemātikas programmas izņemt tēmas, kuras ir mazsvarīgas, laiku veltot svarīgākajām tēmām. Jauniešiem, kuri vēlas mācības turpināt kādā no prestižājām augstskolām ārvālstīs, kur tiek ņemts vērā , kāds ir eksāmena līmenis, dot iespēju, kārtot augstākas grūtības matemātikas eksāmenu. Jauniešiem, kuri mācības vēlas turpināt kādā no Latvijas augstskolām, kur matemātika un matemātikas eksāmens ir svarīgs, dot iespēju kārtot augstākas grūtības matemātikas eksāmenu. Jauniešiem, kuri ir ieinteresēti citās nozarēs, dot iespēju kārtot, eksāmenu ar atbilstošu saturu un struktūru. Izvērtējot zināšanas, ļaut jaunietim izvēlēties kādu matemātikas eksāmenu vēlas kārtot, t.i, standarta matemātikas eksāmenu ar atbilstošu saturu un struktūru vai augstākas grūtības eksāmenu ar atbilstošu saturu un struktūru.


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...