Jau skolas gaitām sākoties,mācīt iemīlēt sevi-ieklausīties savā sirdsbalsī,cienīt savas izvēles,samierināties ar kļūdām.''Es'' kā prioritāte
162BALSIS

Laura Garā

Latgales vēlēšanu apgabals

Balvu novads

Balvu Amatniecības vidusskola

Idejas saturs

Parasti dzīvē vissvarīgākās lietas ir ģimene un karjera,bet neviena no šīm lietām nevar pilnvērtīgi funkcionēt un būt veiksmīga,ja mēs neesam iemācījušies cienīt paši sevi,ja mēs nemīlam lietas,ko darām,ja mēs padodamies ik pēc katras kļūdas un neveiksmes. Kā mēs varam kādam sniegt kaut ko,ko mēs neesam spējīgi sniegt sev pašiem?


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

1) Aicinu pievienot attiecīgajiem priekšmetiem vairāk garīgās mācības, mācības par vērtībām, cieņu, sevis iemīlēšanu. 2) Atļaut bērniem/ jauniešiem izvēlēties savu domāšanas veidu, padarīt skolu par neitrālu vidi, kurā pastāv runas brīvība, veidot dažādu veidu diskusijas, kas ļaus jauniešiem atraisīt savu domāšanu un izzināt savu individuālo domāšanas veidu. 3) Mazāk slodzes! Iekrītot smagajā ikdienas rutīnā, mēdz aizmirsties pats svarīgākais - parūpēšanās par sevi, kā rezultātā pazeminās pašapziņa un mīlestība pret sevi. Bieži vien, laika trūkuma dēļ, tiek izlaistas ēdienreizes, dažas miega stundas, kas noved pie nopietnām veselības problēmām. 4) Aktualizēt meditāciju, kas nostabilizē koncentrēšanās spējas, palīdz atrast savu iekšējo mieru, kas arī pasargā no trauksmainības, nomāktības, depresijas – kas ir ļoti aktuālas mūsdienu sabiedrībā (it īpaši jauniešu vidū).


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...