Veicināt jauniešu informētību dzimumizglītības jautājumos, akcentējot drošu dzimumattiecību jautājumu mūsdienu sabiedrībā.
5BALSIS

Aleksandra Vereščagina

Latgales vēlēšanu apgabals

Daugavpils novads

Špoģu vidusskola

Idejas saturs

Ieviest izglītības programmās seksoloģiju, kurā tiks apgūta informācija par drošām dzimumattiecībām, STS, veneroloģiju un seksoloģiju. Ieviest obligātos skolas psihologa apmeklējumus katram skolēnam vismaz reizi semestrī, lai atklātu problēmas ar kurām skolēni saskaras skolas vidē. Katram skolēnam no 14-18 gadiem dot zīmi no skolas administrācijas par obligātu ginekologa vai urologa apmeklējumu.


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

1. Ieviest izglītības programmās seksoloģiju jeb seksuālo veselību, kurā tiks apgūta informācija par drošām dzimumattiecībām, seksuāli transmisīvajām slimībām, veneroloģiju un seksoloģiju. 2. Ieviest obligātos skolas psihologa apmeklējumus katram skolēnam vismaz reizi semestrī, lai atklātu problēmas ar kurām skolēni saskaras skolas vidē, tās risinātu un sekmētu kvalitatīvu mācīšanās procesa realizāciju, kā arī labvēlīga mikroklimata esamību un noturību visā izglītības iestādē. 3. Katram skolēnam no 14-18 gadu vecumam dot zīmi no skolas medmāsas vai administrācijas par obligātu ginekologa vai urologa apmeklējumu.


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...