Jauniešiem kā sabiedrības daļai jau skolā būtu jāapgūst prasme sniegt pirmo palīdzību, lai zinātu, kā pareizi palīdzēt sev un citiem.
128BALSIS

Linda Prokofjeva

Vidzemes vēlēšanu apgabals

Cēsu novads

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija

Idejas saturs

Vai mēs protam sniegt pirmo palīdzību un zinām, kā rīkoties ekstrēmās situācijās? Jauniešiem kā sabiedrības daļai jau skolā būtu jāapgūst prasme palīdzēt sev un citiem, sniedzot pirmo palīdzību. Ja pirmās palīdzības mācīšanai un prasmju atkārtošanai skolā tiktu veltītas dažas stundas katru gadu, tad uzlabotos jauniešu prasme sniegt pirmo palīdzību, neapjūkot dažādās dzīves situācijās.


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

1.Aizstāt deklarācijas 2. punktā vārdus "visos Latvijas reģionos" ar vārdiem "visā Latvijā". 2. Aizstāt 1. un 2. punktā vārdu "aprūpes" ar vārdiem "atbalsta un audzināšanas". 3. Papildināt 3.punktu pēc vārda "saturs" ar vārdiem " trenēta prasme atšķirt viltus ziņas no patiesām ziņām". 4. Papildināt 5.punktu pēc vārda "aizsardzību" ar vārdiem "drošu interneta lietošanu". 5. Papildināt deklerāciju ar 6.punktu šādā redakcijā: 6)Jāuzlabo jauniešu zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā, skolā dažas mācību stundas gadā veltot pirmās palīdzības programmas apgūšanā vai atkārtošanā.


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...