Vēlos jauniešiem dot iespēju tikt sadzirdētiem; vērst sabiedrības uzmanību uz psiholoģiskajām traumām; vērst uzmanību uz Globālo sasilšanu.
120BALSIS

Liva Asmane

Zemgales vēlēšanu apgabals

Jelgava

Jelgavas Spīdolas ģimnāzija

Idejas saturs

Vēlos jauniešiem dot iespēju tikt sadzirdētiem, runājot par skolu sistēmu, par ēdināšanu tajā (vegānisks/ veģetārs uzturs - Globālās Sasilšanas draudi), vērst uzmanību uz psiholoģiskām slimībām, vienveidīgo sabiedrību – dot ziņu , ka Latvijā un pasaulē atšķirties un domāt citādi ir nepieciešams, tas nav diskriminējams, jo šī uzskatu dažādība spēj risināt problēmas un veidot jaunas perspektīvas.


Mani priekšlikumi deklarācijas projektam

Manuprāt, mūsdienās jaunieši ir ļoti ambiciozi, spējīgi un plaši domājoši, taču bieži vien šī balss tiek apklusināta, jo pusaudži un daļa jauniešu vēl nav lemtspējīgi. Es vēlos jauniešiem dot iespēju tikt reāli sadzirdētiem, uzklausītiem un pieņemtiem, runājot gan par skolu sistēmu, gan par ēdināšanu tajā (vegānisks/ veģetārs uzturs sakarā arī ar Globālās Sasilšanas draudiem), kā arī mūsdienu vienveidīgo sabiedrību – dot ziņu jauniešiem, ka Latvijā un pasaulē atšķirties un domāt citādi jebkurā jomā ir nepieciešams, tas nav diskriminējams, jo šī uzskatu dažādība spēj risināt problēmas un veidot jaunas perspektīvas. Vēlos vērst cilvēku uzmanību uz psiholoģiskām slīmībām, kas būtiski samazina dzīves kvalitāti, jo pēc www.depresija.lv nesen apkopotajiem datiem teju 120 000 pieaugušo (neskaitot jauniešus) ir atzīmējuši sev nozīmīgus depresijas simptomus, tomēr pie ģimenes ārsta vai psihiatra pēc palīdzības ir vērsušies vidēji tikai 9 000 pacientu gadā. Tādēl mans mērķis ir veidot akcijas, kampaņas, vieslekcijas, kurās cilvēki saprastu un uzzinātu par šīm slimībām. Manuprāt, tas ir ļoti nepieciešams arī ņemot vērā Latvijas migrācijas saldo. Tādējādi ir iespējams palielināt sabiedrības, kā arī jauniešu un bērnu labklājību un dzīves kvalitāti Latvijā. Mani priekšlikumi ir vērsties gan mācību iestādēs, gan citās valsts un jauniešu iestādēs, lai apmācītu un informētu jauniešus gan par diskrimināciju, gan neformālo izglītību, kā arī mēdiju saturu, tādejādi veicinot izpratni par cilvēku, personību , izskatu , viedokļu dažādību. Vēlos arī vērst sabiedrības, kā arī jauniešu uzmanību uz dažādiem jautājumiem sakarā ar Globālo sasilšanu, kā piemēram lopkopības produktu samazināšanu savā uzturā, plastmasas un citu nepārstrādājamo matereālu izmantošanu. Šo vēlos attīstīt sadarbojoties un veidojot dažādas akcijas gan ar veselības, labklājības, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijām.


Saite uz prezentāciju


Sapratu Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk...